آدرس: تهران - شریعتی - پایین تر از پل صدر
همین امروز با ما تماس بگیرید 9024770808 (+98)

درباره ما

بیوگرافی دکتر

دکترعلی اصغر اریایی نژاد فارغ تحصیل از دانشگاه کایروپرکتیک جنوب کالیفرنیا (lacc) با ۱۵ سال سابقه کار در امریکا و ایران و دارای عضویت در انجمن علمی کایروپرکتیک امریکا و ایران میباشد.
از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۴ در ایالت اریزونا در امریکا مشغول به کار در رشته کایروپرکتیک بوده و از سال ۲۰۱۵ تا به حال به ادامه حرفه تخصصی خود در تهران مشغول است.
بیمارانی که از دیسک کمر و گردن درد سیاتیک و یا شانه درد ، پا درد و دردهای مفصلی و عضلانی رنج میبرند از جمله بیمارانی میباشند که به ایشان مراجعه میکنند.

لغت کایروپرکتیک ( chiropractic )ریشه یونای دارد. Chiro به معنای دست و practic به معنای انجام دادن توسط دست میباشد. باید اشاره کرد کایروپرکتیک با درمان دستی یک روش درمانی مربوط به تشخیص ، درمان و پیشگیری از اختلالات دستگاه اسکلتی و عضلانی و تاثیر این اختلالات بر روی دستگاه عصبی و سلامتی عمومی بدن میباشد.

 

 

کایروپرکتیک علمی است که مربوط به شناخت و تنظیم و تطبیق مفاصل ، ستون فقرات و هماهنگ کردن انها برای پیشگیری و درمان میباشد. حرفه کایروپرکتیک در ایران یک حرفه جدید میباشد که بیشتر از ۳۰ سال اقلیت مردم ایران با این رشته اشنایی دارند در صورتی که این حرفه بیشتر از ۱۰۰ سال در امریکا و کشورهای پیشرفته دنیا ریشه گرفته. برای تحصیلات در رشته کایروپرکتیک فقط تعداد محدودی از دانشگاها در امریکا و کانادا و بعضی از کشورهای اروپای مبتوان مراجعه کرد. باید اینجا ذکر شود که در ایران رشته و دانشگاه تحصیلی که تخصص کایروپرکتیک را در بر داشته باشد وجود ندارد.

طراحی سایت ، طراح وب سایت